מנוהל ע"י אוריג'ן זרעים
מנוהל ע"י אדמה אגן
מנוהל ע"י דשנים וחומרים כימיים י
מנוהל ע"י אברהם רוטשטיין -תוצאה
פורום פתוח
מנוהל ע"י חברת קונצפט לרוקחות

חפש עסק באינדקס

כדי להיות תמיד מעודכנים

בחר תחום:


פורום זרעי דלועיים

adom eigol

 פורום שאלות ותשובות דלועים מכל הסוגים :.אבטיח,מלון,מלפפונים,דלעת,דלעת ערמונים,דלורית

Logoorigen

Origene picture only_r2

אוריג'ין זרעים הינה חברת זרעים חדשנית בנלאומית. החברה מתמחה בתחומי המחקר והפיתוח של צמחי דלועיים, ייצור ועיבוד זרעים ומכירות ושיווק של זרעי ירקות ופירות. הגידולים העיקריים בהם מתמחה החברה הם אבטיח, מלון, מלפפון, קישוא ודלעת. אסטרטגיית החברה הינה פיתוח זני מכלוא חדשים בעלי תכונות גנטיות חדשניות של איכות, טעם, ארומה, אחידות, ערכים תזונתיים גבוהים וחיי מדף; בשילוב עם יבול גבוה וידידותיות לסביבה זני מכלואי הדלועיים של החברה מתאימים לגידול מסחרי על ידי חקלאים מקצועיים המתמחים הן בשטחים פתוחים והן בחממות.

שליחת ההודעה לפרסום בפורום מהווה אישור כי קראתי ואני מסכים  לכללי הפורום 

בפורטל אגרונט שמחים לענות על שאלות ותשובות בתחום החקלאות

המידע הנמסר בפורום על ידי נציגי אוריג'ן זרעים, נמסר לצורך אינפורמטיבי בלבד והוא מהווה מידע אינדיקטורי בלבד. בכל מקרה של בעיה בגידול על המשתמש לפנות למדריכים מקצועיים ללא דיחוי. יודגש כי המידע הנמסר בפורום אינו מהווה חלופה לייעוץ מקצועי של מדריכים אלה המידע נמסר לחברי הפורום בלבד ואין להעבירו לצד שלישי.

adom eigol

רוצים להשאר מעודכנים גם בפייסבוק? עשו לנו לייק!

בנוסף אולי תאהב/י

אהבתם? הפיצו הלאה....Share on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookEmail this to someone


תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

43

פורטל משק נט

44

פורטל חשמל נט

42

פורטל אגרונט

45

פורטל מיםנט

46

פורטל מכניקה נט

41

פורטל נט

תקנון האתר