מנוהל ע"י אוריג'ן זרעים
מנוהל ע"י אדמה אגן
מנוהל ע"י דשנים וחומרים כימיים י
מנוהל ע"י אברהם רוטשטיין -תוצאה
פורום פתוח
מנוהל ע"י חברת קונצפט לרוקחות

חפש עסק באינדקס

כדי להיות תמיד מעודכנים

בחר תחום:


פורום דשנים

"עדיף להיות בטוחים. דשנים".

חברת "דשנים וחומרים כימיים בע"מ" היא החברה המובילה בישראל בתחום הדישון והזנת הצמח. כחברה המשקיעה משאבים אדירים במחקר ובפיתוח, ומקיימת קשר רציף ובלתי אמצעי עם החקלאי הישראלי, מפתחת החברה את הדשנים המתקדמים והיעילים ביותר בעולם ומתאימה אותם לכל חקלאי וחקלאי, לפי צרכיו.

ל"דשנים וחומרים כימיים בע"מ" מגוון מוצרים לכל יישום, גידול ומטרה. ההחלטה על סוג הדשן המתאים ואופי הטיפול הנדרש היא משמעותית להצלחה של כל חקלאי: כל סוג של גידול, אדמה, צורת השקיה, – כולם מחייבים התאמה מדויקת וייחודית של דשנים. 12 האגרונומים המנוסים של "דשנים וחומרים כימיים בע"מ" עומדים לרשותכם בכל עת: הם מגיעים אליכם, מבצעים בקביעות בדיקות קרקע, עלים ומים, ומספקים לכם את ההרכב הייחודי והמדויק ביותר כדי שתוכלו להפיק את המקסימום מכל גידול.

פורום דשנים נועד כדי לשתף אתכם החקלאים בידע ובניסיון שצברנו. נשמח להיות לכם לעזר בכל שאלה והתלבטות, ונחלוק איתכם תגליות, תובנות ועדכונים חמים מחזית המחקר בתחום הדישון.

פורום דשנים מנוהל ע"י חברת "דשנים וחומרים כימיים בע"מ". אנו מזמינים אותך להתייעץ בפורום זה עם מומחה החברה, האגרונום גרשון קלין.

המידע הנמסר בפורום על ידי אגרונום חברת "דשנים וחומרים כימיים" משמש לצורך אינפורמטיבי והוא מהווה מידע אינדיקטורי בלבד. בכל מקרה של בעיה, האגרונומים של חברת "דשנים וחומרים כימיים" ישמחו להעניק לכם ייעוץ פרטני

רוצים להשאר מעודכנים גם בפייסבוק? עשו לנו לייק!

בנוסף אולי תאהב/י

אהבתם? הפיצו הלאה....Share on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookEmail this to someone

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

43

פורטל משק נט

44

פורטל חשמל נט

42

פורטל אגרונט

45

פורטל מיםנט

46

פורטל מכניקה נט

41

פורטל נט

תקנון האתר