מנוהל ע"י אוריג'ן זרעים
מנוהל ע"י אדמה אגן
מנוהל ע"י דשנים וחומרים כימיים י
מנוהל ע"י אברהם רוטשטיין -תוצאה
פורום פתוח
מנוהל ע"י חברת קונצפט לרוקחות

חפש עסק באינדקס

כדי להיות תמיד מעודכנים

בחר תחום:


חברת סטוקטון מקדמת הדברה ירוקה

בשרתון בנגקוק שבתאילנד התקיימה ועידת BioControl ASIA השנתית השנייה, שעסקה בפיתוחים טכנולוגיים בחקלאות, פוריות הצמח, הפחתת שאריות הכימיקלים בפירות וירקות, שימוש בפתרונות הדברה ביולוגיים והשבחה גנטית של הצומח.

בכנס בו השתתפו 300 נציגים מ-20 מדינות שונות דובר על מיזוגים ורכישות בתחום האגרו-טק והתקיימו פגישות בין חברות למשקיעים וקרנות השקעה בינלאומיות הפועלות בתחום.

גיא אליצור, מנכ"ל קבוצת סטוקטון המתמחה בפתרונות ביולוגיים לשיפור והגנת הצומח הסביר לנוכחים על שילוב מוצרי הדברה ביולוגיים בתוכניות הריסוס של החקלאות המודרנית, תוך הצגת פעילותה של קבוצת סטוקטון ברחבי העולם ובשוק הסיני אליו נכנסה לאחרונה.

אודות קבוצת סטוקטון

חברת סטוקטון הישראלית מובילה עולמית בפיתוח, ייצור ושיווק חומרי הדברה ביולוגיים ידידותיים לסביבה בתחום הגנת הצומח. סטוקטון מתמקדת בפיתוח חומרים חדשניים המבוססים על מיצויים צמחיים ועל שילובם לצד חומרי ההדברה הכימיים הקונבנציונליים בתוכניות הריסוס של החקלאות המודרנית.

לסטוקטון, שהוקמה ב-1994, תוכנית מחקר ופיתוח פעילה לפיתוח עתידי של מוצרים טבעיים לתחום הגנת הצומח. מרכז המחקר והפיתוח הייחודי של החברה בישראל משקיע משאבים רבים בפיתוח מוצרים 'ירוקים'. לסטוקטון היצע מוצרים המותאמים לאזורי חקלאות אקולוגיים, פרמטרים ביולוגיים, והיבטים רגולטוריים שונים.

מוצר הדגל של סטוקטון הוא ה-,Timorex Gold®  המיועד לטיפול בספקטרום רחב של מחלות בסוגי גידולים רבים. המוצר מוכיח יעילות דומה לזו של קוטלי פטריות כימיים, ומתאים לשימוש בחקלאות קונבנציונאלית ואורגנית כאחד. Timorex Gold® הינו מוצר הרשום ונמכר בלמעלה מ-30 מדינות.

 

רוצים להשאר מעודכנים גם בפייסבוק? עשו לנו לייק!

בנוסף אולי תאהב/י

אהבתם? הפיצו הלאה....Share on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookEmail this to someone

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

43

פורטל משק נט

44

פורטל חשמל נט

42

פורטל אגרונט

45

פורטל מיםנט

46

פורטל מכניקה נט

41

פורטל נט

תקנון האתר