מנוהל ע"י אוריג'ן זרעים
מנוהל ע"י אדמה אגן
מנוהל ע"י דשנים וחומרים כימיים י
מנוהל ע"י אברהם רוטשטיין -תוצאה
פורום פתוח
מנוהל ע"י חברת קונצפט לרוקחות

חפש עסק באינדקס

כדי להיות תמיד מעודכנים

בחר תחום:


הוזלה בתעריף המים החל מיוני 2017

תעריפי החקלאות של חברת מקורות יופחתו בכ-20% מ-2.51 ₪ לקוב ל-1.98 בשלב הראשון. בעוד כשנתיים יופחתו התעריפים בעוד כ-10% ל-1.81 ₪ לקוב, ובסך בכל בכ-30%. הפחתה זו בתעריפי המים לחקלאות של צרכני מקורות הינה חלק ממהלך משולב של העברת התמורות בגין הפקת מים, מאוצר המדינה למשק המים.

"מהלך זה הינו חלק מאסדרה כוללת ושלובה של אסדרת כלל התעריפים בגין הפקת מים לבית ולחקלאות והכנסתם תחת קורת גג אחת במועצת רשות המים. גביית התעריפים במועצת הרשות היום נעשתה לאחר עבודה מקצועית מעמיקה שכללה שימועים ציבוריים רבים כמתחייב מצעד משמעותי זה" אומרים ברשות המים.

שר האנרגיה דר' יובל שטייניץ, ציין כי על פי התיקון, היטלי הפקת המים בגובה של כ-300 מיליון ש"ח מדי שנה, יחזרו למשק המים, ולא לקופת המדינה כפי שהיה עד כה, ויאפשרו את ההוזלה המתוכננת.

תיקון 27 לחוק המים משנה את שיטת התעריפים הנהוגה מאז קום המדינה – לפיה חלק מהחקלאים שקבלו את המים ממקורות שילמו 3 ₪ לקוב מים והחקלאים שקיבלו את המים מאגודות המים שילמו 1.04 ₪. משמעות התיקון לחוק – הורדת מחיר המים עבור חלק קטן מהחקלאים, אך מאידך יועלה מחירם עבור מספר גדול יותר של חקלאים.

רוצים להשאר מעודכנים גם בפייסבוק? עשו לנו לייק!

בנוסף אולי תאהב/י

אהבתם? הפיצו הלאה....Share on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookEmail this to someone

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

43

פורטל משק נט

44

פורטל חשמל נט

42

פורטל אגרונט

45

פורטל מיםנט

46

פורטל מכניקה נט

41

פורטל נט

תקנון האתר