מנוהל ע"י אוריג'ן זרעים
מנוהל ע"י אדמה אגן
מנוהל ע"י דשנים וחומרים כימיים י
מנוהל ע"י אברהם רוטשטיין -תוצאה
פורום פתוח
מנוהל ע"י חברת קונצפט לרוקחות

חפש עסק באינדקס

כדי להיות תמיד מעודכנים

בחר תחום:


בשורה מחברת 'כיל דשנים' – דשן חדש טבעי אשר מתאים לשימוש אורגני

"פוליסולפט" דשן מינרלי טבעי נטול כלור של חברת כיל יושק לראשונה בתערוכת החקלאות הבינלאומית 'פרש אגרו משוב' שתתקיים בסוף חודש יוני בגני התערוכה בתל אביב.

 

תתרגלו לשם החדש-  פוליסולפט. הדשן החדש של חברת כיל שמקורו בבריטניה ומורכב מארבעה יסודות מזינים – אשלגן, סידן, מגנזיום וגופרית;  מה שמייחד אותו משאר הדשנים. הפוליסולפט הוא דשן מינרלי טבעי נטול כלור אשר זמין כאבקה וגם כגרגירים ומתאים לגידולי ירקות בשטח פתוח, חממה וגידולי שדה. פוליסולפט משפר את איכות התוצרת החקלאית ובעל השפעה סביבתית נמוכה בשל העובדה שתהליך הייצור כולל כרייה, גריסה, סינון ואריזה בלבד . הדשן מתאים לשימוש אורגני ואף משווק במדינות שונות, כגון בריטניה, צרפת, גרמניה, איטליה, הולנד, סין, ברזיל וארה"ב ,ובקרוב יקבל אישור אורגני גם בישראל.

 

"פוליסולפט"  מתאים למגוון גידולים  כגון דגנים, קטניות, ירקות בחממה ובשטח פתוח, עצי פרי וגידולי מספוא. כמו כן, מתאים לגידולים המעדיפים רמות נמוכות של כלוריד בקרקע, כגון  תפוחי אדמה, ענבים, אבוקדו ופירות אחרים. לפוליסולפט חשיבות מיוחדת על רקע אספקת מים מותפלים לחקלאות הישראלית – במים אילו חסרים סידן, מגנזיום וגופרית, ואילו בדיוק היסודות אותם מספק הפוליסולפט. החקלאי רחמים גבאי מבית עזרא, אחד ממגדלי העגבניות בארץ, ניסה את הדשן החדש בחממה שלו כדשן יסוד וטען כי בשורות שלא השתמש בדשן זה, העלים היו צהובים (מחסור של מגנזיום) ועלות הגידול הייתה גבוה בהרבה לעומת הפוליסולפט. "אני מקבל מים מותפלים שמחייבים הוספת מגנזיום וסידן למי ההשקיה. עם הפוליסולפט, לא היה צורך להוסיף סידן ומגנזיום במשך הגידול כי אני יישמתי אותו כדשן יסוד לפני השתילה, וכך חסכתי דשן ועבודה והחיסכון הזה מתבטא ברווחים שלי" כך גבאי טוען.

 

חיים אלוש, יו"ר תערוכת 'פרש אגרו משוב': "אנחנו מתרגשים להציג את הפתרון החקלאי הבא- הדשן  החדש של כיל יהווה מקור מצוין לתוצרת. אנחנו מזמינים את הקהל הרחב לבוא, לשמוע ולראות את כלל ההשקות החדשות בתחום החקלאי – 27-28 ביוני, גני התערוכה בתל אביב".

 

רוצים להשאר מעודכנים גם בפייסבוק? עשו לנו לייק!

בנוסף אולי תאהב/י

אהבתם? הפיצו הלאה....Share on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookEmail this to someone

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

43

פורטל משק נט

44

פורטל חשמל נט

42

פורטל אגרונט

45

פורטל מיםנט

46

פורטל מכניקה נט

41

פורטל נט

תקנון האתר